Przeskocz do treści

Realizacje

Składanie mebli to usługi, wymagające dokładności
i doświadczenia gdzie nie ma miejsca na dowolność.
Tylko czynności przemyślane i sprawdzone przy
montażu zapewniają bezproblemowe oraz bezpieczne
użytkowanie mebli.

Poniżej galeria realizacji kilku ostatnich projektów.

Nasze realizacje składania mebli pokojowych, biurowych, kuchennych wykonywane są z dbałością o każdy szczegół. Świadczymy różne usługi jak montaż karniszy sufitowych i ściennych, instalujemy oświetlenie kuchenne podszafkowe, pokojowe, łazienkowe, balkonowe. Montujemy karnisze, ozdoby, obrazy, tablice, uchwyty ścienne do telewizorów wszystkich marek. Na terenie Warszawy i okolicy wykonamy prostą zabudowę piwnic, komórek lokatorskich w półki ścienne stałe lub ruchome aby maxymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń do przechowywania. Taka zabudowę można wkonać na kilka sposobów, my wybieramy najprostrze rozwiązania które zwykle są skuteczne i stosunkowo tanie. Instalacja półek na stałe przy użyciu wsporników ściennych lub montaż szyn sciennych z ruchomymi wspornikami. Rozwiązania dopasujemy potrzeb i warunków w danym pomieszczeniu.

Montaż uchwytu lub wieszaka na płaski telewizor to zadanie w którym pomożemy naszym klientom. Cena takiej usługi oscyluje zwykle w kwocie 120-180zł w zależności od trudności instalacji. Na skomplikowanie całej operacji składa sie min. wielkość TV, rodzaj uchwytu, podłoże do którego będzie przymocowany dany wieszak (uchwyt). W warszawie mamy całe spektrum materiałów budowalnych na których przyjdzie mocować odpowiednie urządzenia. Najczęściej "telewizory" instalujemy na ścianach z cegły tzw. dziurawki. W zależności od rodzaju ściany należy dobrać odpowiednie kołki montażowe. Kołki rozporowe muszą cechować się wysoką twardością, wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i odpornością. Należy dobrać takie które sprawdzą się do mocowania nawet cięższych elementów jak uchwyty telewizyjne.
Czasem warto zastosować kołki uniwersalne np. SFX od Wkręt-Met do wszystkich podłoży jest to tzw. kołek do zadań specjalnych. dzięki specjalnemu kształtowi koszulki można go użyć e we wszystkich rodzajach podłoży: pełnych, płyt cementowych , pustaków, płyt g-k, . Specjalny kształt koszulki powoduje skręcenie się tworzywa i pewne zakotwienie. Jeżeli mamy do instalacji naprawdę ciężki element warto zastanowić się nad użyciem kotwy chemicznej.

Kotwy chemiczne są rozwiązaniem które cechuje niezwykła elastyczność montażu. Kotwienie na różnych głębokościach może odbywać się w różnych materiałach ( płytach betonowych tzw. wielka płyta, pustakach ceramicznych, w betonie, cegle dziurawce czyli Porotermie) przy pomocy stalowych prętów gwintowanych o zróżnicowanych średnicach. Substancje chemiczne umożliwiają montaż nawet w otworach zalanych wodą.

Dobór techniki zamocowania powinien być starannie przemyślany i dobrany pod kontem obciążenia i materiału w którym będzie użyty.

Pozdrawiam W.